Четвер, 30 Травня, 2024
ЖиттяНовини

Кличко: В січні кияни отримають платіжки із меншими рахунками за тепло – приблизно на 22 – 23 відсотка

У січні кияни отримають платіжки із меншими рахунками на оплату за тепло – приблизно на 22-23 відсотка. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання Колегії Київської міської державної адміністрації. Він також зазначив, що місто робить все можливе, аби здійснити модернізацію теплоенергетичного комплексу столиці.

«Хочу нагадати, що в 2018-му році місто повернуло теплоенергетичний комплекс з довгострокової оренди комерційною структурою. І сьогодні пріоритет муніципальної теплопостачальної компанії – не прибутки, а модернізація застарілої системи та якісний сервіс для киян. Тому ми повинні скористатися зниженням ціни на газ і зменшити вартість опалення та гарячої води. В січні кияни отримають платіжки із меншими приблизно на  22 – 23 відсотка рахунками оплати за тепло», – зазначив Кличко.

Він також нагадав, що вже більше ніж півтисячі київських будинків, що скористалися міськими програмами з енергозбереження, сплачують за комунальні послуги набагато менше.

«Ми декілька років тому розпочали програму 70/30. І ця програма користується великим попитом у киян. Люди в будинках, які приєдналися до програми, платять в два рази менше за тепло. Так ціна опалення за листопад в термомодернізованих оселях була в середньому вдвічі менша, ніж тариф. Мешканці таких будинків фактично не залежать від ціни на газ і регулюють розмір платежів самостійно», – наголосив мер столиці. 

Він також наголосив на необхідності модернізації обладнання, що може автоматично регулювати подачу теплоносіїв, в залежності від температури повітря за вікном. 

Pin It on Pinterest