Середа, 19 Червня, 2024
ВажливеНовини

Дуб-довгожитель проти Шулявського мосту. Хто кого?

Кияни стурбовані долею дуба-довгожителя, який росте біля нового Шулявського шляхопроводу.

Як повідомляє сайт “Сьогодні”, з дерева зняли охоронну табличку, що вже викликає підозру, а навколо нього ведуть роботи.

“Що буде з дубом-довгожителем після реконструкції Шулявського моста? Очевидно, що між цим деревом і мостом нема місця для облаштування з’їзду, як і не буде місця для облаштування проїзду між цим же деревом і сусіднім будинком (ця будівля – не цех №5 заводу “Більшовик”). Отже, що буде з пам’яткою природно-заповідного фонду України після реконструкції моста і чому так підозріло валяється табличка “Охороняється законом” біля дерева, а не закріплена на ньому?”, – пише піар-директор Caritas Ukraine Владислав Шелоков на своїй сторінці у Facebook.

У “Київзеленбуді” сайту “Сьогодні” повідомили, що дуб-довгожитель – природоохоронний об’єкт і перебуває на балансі комунального підприємства з утримання зелених насаджень Солом’янського району.

“У КП по СЗН Солом’янського району нема інформації з приводу планів видалення цього дерева-пам’ятки. Подібне рішення може ухвалити тільки Київрада. Дерево охороняється законом. Співробітники комунального підприємства наведуть лад навколо дерева і встановлять на місце охоронну табличку. Її випадково хтось збив з дерева. Долю дуба-довгожителя можуть вирішити тільки депутати Київради. Якщо вони приймуть рішення про його демонтаж, то про це буде повідомлено киянам. Але на даний момент хвилюватися нема причини – дуб під охороною”, – розповіли нам у “Київзеленбуді”.

Pin It on Pinterest