П’ятниця, 31 Травня, 2024
Новини

Кличко ініціює створення районних рад в Києві

Районні ради прибрали при режимі Януковича у 2010 році, і до сьогодні базове місцеве самоврядування в Києві не було повернуто.

Про це міський голова Віталій Кличко повідомив в Facebook

За словами Кличка, він ініціює розгляд Київрадою питання щодо створення районних рад в Києві і вже на одній з найближчих сесіях Київрада його розгляне.

“Сьогодні політики та посадовці найвищого рівня намагаються контролювати Київ, хоча це мають робити кияни. Саме тому повернення до районних рад – це посилення децентралізації, яку згортають останнім часом. Повернення райрад – це європейський шлях розвитку столиці на противагу спробам згорнути децентралізацію”, – зауважив міський голова.

Як пояснив Кличко, депутати районних рад будуть на постійному зв’язку зі своїми сусідами, зможуть більш оперативно реагувати на їхні проблеми.

Також запровадження районних рад дозволить киянам розуміти на що і як витрачаються бюджет в їх районі, та впливати на це. Окрім цього, всі депутати районних рад будуть працювати на громадських засадах, тобто без заробітної платні. Так само як і депутати міської ради.

Районним радам в місті Києві бути!Дорогі кияни!Я ініціюю розгляд Київрадою питання щодо створення районних рад в…

Опубликовано Віталій Кличко Понедельник, 18 октября 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest