Середа, 29 Листопада, 2023
ВажливеНовини

Дід Мороз, на квадроциклі, відкрив технологічний проїзд Шулявським шляхопроводом

Мер Києва Віталій Кличко, в костюмі Діда Мороза, відкрив технологічний проїзд Шулявським шляхопроводом, повідомляється на сайті мера. Він першим проїхався мостом на квадроциклі. А за мером вже поїхав автотранспорт новим шляхопроводом.

«Ми обіцяли відкрити проїзд новим шляхопроводом до кінця 2019 року і сьогодні ви вже бачите тут рух автотранспорту. Я хочу подякувати всім, хто працював і працює над реконструкцією Шулявського шляхопроводу. І подякувати киянам, які терпіли цей час незручності, пов’язані з будівництвом.  Сьогодні мешканці столиці отримали Новорічний подарунок!», – заявив Кличко. 

Він зазначив, що напередодні відкриття відбулися випробування конструкції шляхопроводу 30-ти тонними МАЗами. Міст навантаження витримав. Також Кличко підкреслив, що  жоден шляхопровід в Україні, за словами будівельників, ще не зводили в такі стислі терміни. Попередньо на реконструкцію шляхопроводу заявляли термін 17 місяців. А основну фазу робіт зі зведення фактично нового мосту здійснили за 9 місяців. Кличко нагадав, що 17 березня цього року перекрили проїзд Шулявським шляхопроводом і почався процес демонтажу старої, «втомленої» конструкції. 

«Далі на будмайданчику з’явилася сучасна потужна техніка. Суперкран, мегадомкрат. Завозили металоконструкції, збирали прогони, відливали з бетону підпірні стінки і опори. Поступово новий шляхопровід набував обрисів. Тут працювали і продовжують роботи найкращі вітчизняні спеціалісти. Були запрошені експерти з Нідерландів, Німеччини. Тут застосовували найновіші технології будівництва. – Від підняття і встановлення прогонів голландським супердомкратом до асфальтування полімерним асфальтобетоном», – зазначив Кличко.

Він підкреслив, що це – не фінальна фаза реконструкції шляхопроводу. На черзі демонтаж п’ятого цеху заводу Більшовик, будівництво право і – лівоповоротних з’їздів, облаштування велодоріжки. Всі ці роботи планують завершити до літа наступного року.

«Також відзначу, що окрім будівництва шляхопроводу тут здійснили великий обсяг робіт на прилеглій території. – Перенесли частину колектора, тепломереж, інженерних комунікацій. Саме це в основному потягло додаткові кошти» – наголосив Кличко. 

.

Друзі! Проїзд Шулявським шляхопроводом сьогодні відкрили!Нагадаю, рух транспорту там закрили і почали розбирати «стомлений» міст 17 березня цього року. І потім взялися за зведення нового шляхопроводу. Фактично, за 9 місяців ми побудували шляхопровід і відкрили рух ним. Це був основний етап робіт.До літа наступного року завершимо реалізацію всього проекту з розв‘язкою. Як підкреслюють будівельники, так швидко такі шляхопроводи в Україні ще не зводили. Дякую і будівельникам, які працювали вдень, і вночі. І киянам, які терпляче чекали на завершення робіт.Шулявка «поїхала», як ми і обіцяли, до кінця року. Це наш символічний подарунок до Нового року мешканцям столиці.

Опубликовано Віталій Кличко Суббота, 28 декабря 2019 г.

Мер наголосив, що всю документацію по будівництву шляхопроводу передадуть в Науково-дослідний Інститут судових експертиз для висновків щодо відповідності вартості здійснених робіт заявленому кошторису.

Pin It on Pinterest