Субота, 25 Листопада, 2023
Новини

Біля станції метро «Арсенальна» створять пішохідну зону з фонтаном

Для створення комфортних умов киян і гостей столиці облаштують територію, прилеглу до будівлі станції метрополітену «Арсенальна».

Відповідні роботи передбачені розпорядженням КМДА № 1055, повідомляє сайт КМДА.

“Територія біля цієї станції метрополітену нині є важливою локацією міста, де щодня перебувають тисячі осіб. Проте наразі вона вже не відповідає сучасним тенденціям. Тож виникла необхідність відновити історичне середовище міста та адаптувати його до нових вимог та умов проживання. Так, заплановано створити привабливу для туристів пішохідну та рекреаційну зону, сформувати об’ємно-просторовий ансамбль, у перспективі облаштувати фонтан”, – йдеться в повідомленні.

Замовником робіт визначено Печерську районну державну адміністрацію. Реалізація цього розпорядження не потребує витрат з міського бюджету. Фінансування робіт відбудеться за рахунок коштів, залучених у встановленому порядку відповідно до протоколу засідання постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest