“Дубінський у присутності Зеленського на праймеріз СН розповів, як перед виборами “мочив” рейтинг Кличка на “1+1”. Відео

Нардеп Дубінський домовився із Зеленським “мочити” Кличка кримінальними справами на виборах, а також зізнався, що вів мінусову кампанію щодо київського мера на “1+1” восени минулого року.

Про це написала блогерка Олена Монова на своїй сторінці Фейсбук із посиланням на відео з каналу DubinskyPro, передає Цензор.НЕТ.

Знаете, какая наиболее часто встречающаяся фраза у меня в мессенджере в эти дни? Она звучит так: «Извини, Монова, я знаю, что ты отдыхаешь, но ты видела это?» И после этой фразы обычно что-нибудь убойное. Или гыдотное. Или то и другое в одном флаконе. Как это видео, например.«По врагам надо бить сильно, вы все меня знаете, я занимаюсь кем-то, пока человек не умрет». Угадайте с трех раз, кто этот мамкин ассасин. Впрочем, не угадывайте, я вам сама скажу. Это дрессированный недорумын Коломойского Дубинский на съезде партии «Слуга Единорога»™ валит прямым текстом, ничуть не стесняясь, свои планы относительно Кличко и местных выборов. И опять-таки прямым текстом, ничуть не стесняясь (а кого там стесняться, если вокруг свои, проверенные абізяны и рогатая худоба, корабельные сосны и остальной лесоповал), рассказывает о том, как на прошлых выборах задействовали админресурс и валили Кличко медийно, в том числе на бабушкином канале Г+Г. И призывает всех присутствующих начать мочилово снова, на предстоящих местных выборах. Зал аплодирует и ссытся от восторга в пантофли.В связи с этим меня интересует только один вопрос: что будет, если Кличко произнесёт ровно ту же фразу. «Я занимаюсь кем-то, пока человек не умрет». Думаю, Виталику хватит парочки джебов, чтобы увалить не только блохастого пуделя, но и половину зала как минимум. А лучше весь.Sparring, let’s go!

Опубликовано Оленой Моновой Среда, 22 июля 2020 г.

На опублікованому відео під час свого виступу на праймеріз партії “Слуга народу” кандидатів у мери Києва у присутності президента України Зеленського, спікера Верховної Ради Разумкова, голови Офісу президента Єрмака і прем’єр-міністра Шмигаля, Дубінський заявляє, що він обговорював із президентом використання силового ресурсу на київських виборах проти Кличка.

“Поки ви зараз бачите опитування, де у нього 40%, а у нас – 7%, це просто тому, що ми не почали наступати. І як тільки ми почнемо і будемо робити це однією командою, ви побачите, як він попливе. А якщо ще будуть підніматися ці кримінальні справи, про які ми з Володимиром Олександровичем (Зеленським. – Ред.) говорили, я думаю, що він навіть не доживе до виборів”, – сказав Дубінський.

Нардеп нагадав історію вересня минулого року, заявивши, президенту і спікеру Верховної Ради, які сидять у залі, що особисто вів дискредитувальну інформаційну кампанію проти Кличка на одному з найбільш рейтингових телеканалів.

“При тому ж самому рейтингу в 40%, який був у нього тоді. Шляхом просто серйозної інформаційної кампанії ми знизили його за два місяці до 20%. Я цим займався на “1+1″, ми чітко бачили ці рейтинги”, – підкреслив Дубінський.

На кінець червня діючий мер столиці Віталій Кличко має підтримку 44% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився з вибором. Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 20 червня по 2 липня 2020 року в Києві методом інтерв’ю “віч-на-віч” за місцем проживання респондентів. Було опитано 2025 респондентів віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення Києва за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest