Вівторок, 28 Листопада, 2023
Новини

Без жорсткого контролю з боку держави навести лад у Києві неможливо – Кучеренко

Кучеренко переконаний, що порядок у столиці неможливо забезпечити лише за рахунок обраного міського голови та призначеного очільника КМДА.

Таку думку в ефірі InterVizor висловив кандидат на посаду міського голови Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко, пише сайт політика.

Політик переконаний, що порядок у столиці неможливо забезпечити лише за рахунок обраного міського голови та призначеного очільника КМДА.

«Річний бюджет Києва – 57,5 мільярдів гривень. Беремо 5 років – це 300 млрд грн. Чимала сума. А їдеш по Києву і не розумієш, чому немає розв’язки, тротуари розбиті, міст недобудований, немає тунелю, де він потрібен», – пояснив Олексій Кучеренко.

На його думку, без повного аудиту фінансової системи із залученням правоохоронних органів рухатися далі неможливо. Олексій Кучеренко наголосив, що є прихильником децентралізації і місцевого самоврядування.

«Київ – столиця, тому тут має бути жорсткий держконтроль, зокрема фінансовий для запобігання корупції, зловживання та руйнації інфраструктури міста. Має бути побудована система перехресного контролю. Я – за потужні повноваження органів місцевого самоврядування і контрольні функції саме держави. Це працює в усіх цивілізованих країнах», – резюмував Олексій Кучеренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest