П’ятниця, 31 Травня, 2024
Новини

Автовокзали Києва продали приватному інвестору

4 березня  успішно завершився аукціон з продажу «Київпассервіс» — одного з найбільших підприємств з надання послуг перевізникам та пасажирам.

Об’єкт буде передано новому власнику за 230 897 987 грн. Назва компанії-переможця наразі не повідомляється

Про це повідомляє Фонд державного майна.

Загалом, в аукціоні взяли участь 3 учасники, а ціна продажу підприємства зросла майже на 18%.

«Ми дуже сподіваємося, що приватний інвестор зможе реконструювати вокзали, надати їм «нове життя», – зазначив Голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.

Нагадаємо, що взяти участь у попередньому аукціоні з продажу «Київпассервіс» (серпень 2019 року), не було жодного охочого. Проте цього разу, новий підхід у розкритті інформації про підприємство та сотні сторінок опублікованих документів дозволив зацікавити інвесторів.

Згідно з умовами продажу, інвестор буде зобов’язаний зберігати роботу автостанцій, погасити протягом шести місяців заборгованість із зарплати та протягом цього ж терміну не звільняти працівників.

«Київпассервіс» керує Центральним автовокзалом Києва та автостанціями «Поділ», «Дарниця», «Полісся», «Південна» та «Дачна. 8,5% площ приміщень автовокзалів Києва перебуває в оренді. Основний дохід автовокзали отримують з відрахувань із виручки перевізників та збір із пасажирів. У 2016 році чистий прибуток підприємства складав понад один мільйон гривень, а у 2017-2018 роках – близько 14 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest