Понеділок, 10 Червня, 2024
Новини партнерів

Таксі 2444: поїздка з букетом до коханої на 8 березня ще дешевше

Що входить у вартість поїздки? Якою б не була відповідь, служба Таксі 2444 дасть вам можливість не жертвувати нічим з перерахованого! Напередодні святкового Жіночого дня компанія не підвищує вартість послуг, а активує нову систему лояльності! Тепер мінімальний тариф за поїздку становить 30 грн. У штатному автопарку компанії та партнерів – понад 1 500 справних і комфортабельних автомобілів, а до ваших послуг – компетентні й ввічливі водії.

Що для Вас є пріоритетним – високий клас автомобіля, оперативна швидкість подачі або доступна вартість поїздки? Якою б не була відповідь, служба Таксі 2444 дасть Вам можливість не жертвувати нічим з перерахованого!

Напередодні святкового Жіночого дня компанія не підвищує вартість послуг, а активує нову систему лояльності! Тепер мінімальний тариф за поїздку становить 30 грн. У штатному автопарку компанії та партнерів – понад 1 500 справних і комфортабельних автомобілів, а до ваших послуг – компетентні й ввічливі водії.

Повне покриття маршрутів в містах-мільйонниках: Києві, Дніпрі, Одесі та Запоріжжі. Щоб завжди мати під рукою можливість замовити автомобіль, скачайте додаток за посиланням: програма адаптована для будь-яких гаджетів.

Ергономічний сервіс дозволяє вам зробити замовлення попередньо, а також оформити заявку на ряд додаткових послуг: перевезення тварин, «тверезий водій», поїздку в аеропорт, і навіть автобудільнік! За посиланням – зручна форма замовлення, нижче – онлайн-калькулятор, який дозволить розрахувати вартість поїздки.

Плануйте свої поїздки заздалегідь, а про комфорт подбає служба Таксі 2444!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest