Субота, 6 Липня, 2024
Новини

Зірка серіалу “Папаньки” Андрій Фединчик в неадекватному стані влаштував бійку на дорозі. Відео 18+

Стверджується, що все почалося з неакуратної їзди Фединчика на самокаті.

Актор театру, телебачення і кіно Андрій Федінчик спровокував бійку в Подільському районі Києва.

Відео інциденту опубліковано в Telegram-каналі “Київ оперативний“. Стверджується, що все почалося з неакуратної їзди Фединчика на самокаті, пише УНІАН.

“Цей злий мужик їхав зіг-загами дорогою на електросамокаті. Йому дуже не сподобалося, що йому сигналять – підбіг до машини і почав водія витягувати через вікно, а той йому бризнув балончиком в обличчя. Людина була неадекватна, дуже обурювалась, як йому посміли посигналити. Його притиснули до асфальту, дуже акуратно, щоб заспокоїти, той вирвався і бився головою. До речі, звуть його Андрій Фединчик – це наш український актор (чоловік Наталії Денисенко)”, – йдеться в повідомленні.

На відео з місця подій можна бачити, що чоловік з голим торсом поводиться агресивно і намагається спровокувати бійку. Інший фрагмент відео демонструє, що він все ж вдарив свого опонента. Кілька людей заламали його, і судячи з усього, намагалися заспокоїти.

Аккуратно, на видео нецензурная лексика и сцены насилия!Этот злой мужик ехал зиг-загами по дороге на электросамокате. Ему очень не понравилось, что ему сигналят – подбежал к машине и начал водителя вытаскивать через окно, а тот ему брызгнул балончиком в лицо. Человек был неадекватен, очень возмущался как ему посмели посигналить. Его прижали к асфальту, очень аккуратно, чтобы успокоить, тот вырвался и бился головой. Кстати, зовут его Андрей Фединчик – это наш украинский актер (муж Натальи Денисенко). Киев, Сергея Данченко

Опубликовано Київ Оперативний Воскресенье, 25 июля 2021 г.

У коментарях до відео опублікували скріншот листування в месенджері, на якому Наталія Денисенко вибачається за дії свого чоловіка. За її словами, Фединчик переживає важкий етап у житті і під час інциденту не розумів, що робить. У своїх сторіз в Instagram Денисенко не згадує інцидент прямо, але зізнається, що в її житті сталася якась неприємність.

Скріншот

Фединчик відомий кіноактор, грав у таких фільмах як “Крути 1918″,” Чорний ворон”, серіалах” Папаньки”, “Проти течії” та інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest