Середа, 19 Червня, 2024
ВідеолітописЖиттяНовини

Як живеться столичним безхатькам в умовах карантину. Відео

“Бомжарики вымрут – государству хорошо” – як живеться столичним безхатькам в умовах карантину. Відеорепортаж Української правди.

Репортери “Української правди” поцікавились у безпритульних столиці, чи бояться вони коронавірусу і як їм живеться в умовах тотального карантину.

За різними підрахунками у Києві проживають від 5 до 20 тисяч безпритульних людей. Менш оптимістичні дані говорять про чисельність до 100 тисяч. Скільки насправді в столиці безхатченків сказати важко, об’єктивної цифри немає. Більшість безпритульних у центри обліку не звертаються і залишаються на карті Києва “фантомами”, скитаючись столичними дворами.

Єдиний муніципальний притулок у Києві налічує всього 150 місць, до того ж він платний. Існують ще будинки соціальної опіки, де бездомні можуть отримати тимчасовий притулок і медичний огляд. Але звертаються в такі лише половина безпритульних.

11 березня через світову пандемію коронавірусу в Україні запровадили тритижневий карантин. МОЗ рекомендує залишатися киянам вдома і по можливості не виходити на двір. Місто спорожніло. В цей час на вулиці виходять волоцюги в пошуках харчів.

Що робити тим, у кого дому немає, а продукти зникли навіть зі сміттєвих баків, влада не сказала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest