Четвер, 11 Липня, 2024
Новини

Віталій Кличко підтвердив, що знову балотуватиметься в мери

Дійсний мер Києва Віталій Кличко підтвердив свій намір втретє балотуватися на посаду міського голови столиці й не виключає можливості ребрендингу партії “Удар”.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Кличко в інтерв’ю Радіо НВ.

“Попередньо можу сказати – так, я буду брати участь у місцевих виборах. Я буду просити киян дати мені можливість реалізувати ті проєкти, які зараз знаходяться в процесі реалізації. Ми вже багато зробили, але нам треба ще багато зробити для того, щоб ми відповідали ключовим стандартам європейського міста – що стосується і життя, і відпочинку, і зовнішнього вигляду нашого міста”, – розповів мер.

При цьому Кличко зазначив, що він та його команда офіційно оголосять про участь у виборах тоді, коли вони будуть оголошені.

Він також повідомив, що в партії “Удар” розглядають можливість ребрендингу політсили.

“В якому форматі ми будемо брати участь, чи буде партія “Удар”, чи буде ребрендинг, ми зможемо заявити найближчим часом. Я не можу сказати, буде він чи не буде. Ми не виключаємо таку можливість, є такі дискусії. Я, можливо, більше сказав, ніж потрібно було” – заявив Кличко.

Кличко також не виключив, що місцеві вибори восени можуть бути перенесені через епідемію коронавірусу.

“Якщо пік захворювання припаде на цей час, від мене це напряму не залежить, але я допускаю, що може бути перенесення виборів”, – зазначив мер столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest