Універмаг “Україна”. Фотоісторія

З історії легендарних київських магазинів – універмаг “Україна”.

Історія Універмагу “Україна” починається в далекому 1968 році. Тоді він по праву завоював звання першого сучасного торгового центру в Києві.

Універмаг був побудований в районі Євбазу (Єврейського базару), відомого своїми давніми торговельними традиціями і став популярною універсальною торговою точкою для городян. Початкова його площа становила 24,977 кв. м.

1960 рік. Котлован для майбутнього фундаменту будівлі універмагу “Україна”.
1966
1970
1975. Фотограф: Шабловский Т. М.
1975
1985
1990

Універмаг розташований в історичному центрі міста на площі Перемоги, 3, на перетині ключових магістралей – бул. Шевченко і просп. Перемоги, вулиць Саксаганського і Жилянській. У безпосередній близькості від Універмагу знаходяться 2 станції метро, численні зупинки міського громадського транспорту, а також Центральний ж/д вокзал і кінцева станція швидкісного трамвая.

У 2003 році була проведена реконструкція і робота торгового центру була припинена на рік. Відкриття оновленого Універмагу Україна припало на 17 грудня 2004 року. У процесі реконструкції до основної будівлі була споруджена тилова прибудова з торговими площами, а також добудований 7-рівневий відкритий паркінг на 300 паркомісць. Таким чином, площа Універмагу після реконструкції розширилася до 45,331 кв. м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest