Неділя, 23 Червня, 2024
Новини

У столиці на будівлі на Майдані Незалежності знову намагаються звести надбудову

На будівлі, розташованій на Майдані Незалежності в Києві, була зафіксована спроба звести самовільну надбудову.

Примітно, що на тій же будівлі, восени минулого року вже було зупинено подібне незаконне будівництво. Цього разу надбудову намагаються звести по іншу сторону фронтону будівлі.

Про це повідомляє “КиевVласть” з посиланням повідомлення радника Київського міського голови, голови комітету РКІ, екології, благоустрою та охорони навколишнього середовища Громадської Ради при Київській міськдержадміністрації (КМДА) Олега Попенко на його сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомив Олег Попенко, в центрі Києва, на Майдані Незалежності знову намагаються звести самовільну надбудову на даху будівлі. При цьому самовільне будівництво ведеться на тій же будівлі, на якій восени минулого року вже намагалися звести надбудову. Цього разу будівництво ведеться з іншого боку фронтону будівлі.

За словами радника мера Києва, Департамент міського благоустрою КМДА в цей раз вчасно відреагував. Олег Попенко повідомив, що був складений протокол з розпорядженням на комунальне підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району Києва”. Також на місце будівництва було викликано поліцію і роботи зі зведення надбудови були зупинені.

Олег Попенко зазначив, що зараз опрацьовується план демонтажу вже зведеної конструкції. Також готуються необхідні звернення до відповідних органів для проведення перевірок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest