Неділя, 14 Квітня, 2024
Новини

У столиці батьків та дітей закликали уникати масових святкувань на Новий рік

За щорічною статистикою, у грудні завжди спостерігається збільшення захворюваності на грип та ГРВІ, а цього року додався ще й COVID-19. Тож Департамент освіти та науки закликає дітей та їхніх батьків утриматися від відвідування масових заходів під час різдвяно-новорічних свят, зокрема, від проведення традиційних концертів у школах і дитсадках.

Про це повідомляє сайт: vechirniy.kyiv.ua

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Станом на 25 листопада у двох третинах столичних закладів загальної середньої освіти є класи, закриті на карантин. У кожному четвертому садочку міста також є закриті групи. Відвідуваність садків складає 51% від загального списку», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, більшість шкіл уже давно працює з використанням дистанційних технологій навчання, адже велика кількість школярів та педагогів мають підтвердження захворювань на коронавірус. Вчителі, навіть під час самоізоляції, за бажанням продовжують працювати з дому, аби забезпечити безперервний освітній процес для дітей.

«Місто вимушене підлаштовуватися під нові реалії, тому цього року ми закликаємо дітей та їхніх батьків, окрім щоденного моніторингу температури та обов’язкового носіння масок у громадських місцях, утриматися від відвідування масових заходів під час новорічних свят, зокрема, від проведення традиційних концертів у школах і дитсадках», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він наголосив, що наразі пріоритетом є збереження здоров’я дітей, їхніх батьків та педагогів. Столичні заклади освіти готові до нових викликів пандемії: усі вони забезпечені масками, термометрами та засобами для дезінфекції у достатній кількості. Проте для того, щоб не припиняти звичне життя міста, кожен киянин має свідомо поставитися до дотримання протиепідемічних заходів.

Попри складну ситуацію із поширенням коронавірусу, Київ все ж отримає атмосферу свята та ялинку. У цьому запевняє команда «Folk Ukraine», яка щороку відповідає за новорічні святкування у столиці. При цьому локації на Софійській і Контрактовій площах працюватимуть із відповідними законодавчими обмеженнями під час пандемії.

Підготувала Наталка Марків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest