Субота, 6 Липня, 2024
Новини

У Києві суд частково зняв арешт з громадських туалетів: дозволив користування і ремонт

Шевченківський районний суд Києва за заявою представника СВКП «Київводфонд» скасував арешт шести громадських вбиралень у частині заборони користування, в тому числі, для виробництва товарів і послуг, оренди, проведення будь-яких ремонтних робіт, перепланування, перебудови, встановлення обладнання.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 17 червня.

У серпні 2018 суд арештував приміщення у справі про шахрайське заволодіння майном із  підробленням документів. Йдеться про шість громадських вбиралень площею 156, 127, 191, 190, 151, 132 кв.м.

Представник комунального підприємства переконав суд, що аа час дії арешту майно псується, що може призвести до негативних наслідків. Тому суд арешт частково скасував і дозволив користуватись приміщеннями.

За версією слідства, у 2015-2016 рр. туалетами, що перебували на балансі комунального «Київводфонду» шахрайським способом заволоділа злочинна група, в яку входили колишній заступник гендиректора КП і ексначальник юридичного відділу. Зокрема, залучалися мешканці окремих районів Луганської та Донецької області, переважно уродженці м. Стаханов, які за грошову винагороду виступали стороною продавця у фіктивних правочинах з нерухомістю. Фіктивні власники начебто у 2001 році продали приміщення вбиралень ТОВ «Керівник проекту «СПЕЦБЛАГОУСТРІЙ».

У червні 2018 працівники поліції і представники комунального підприємства виїхали за місцем розташування громадських вбиралень у підземних переходах. За адресами розташовані громадські вбиральні, які обліковуються на балансі СВКП «Київводфонд», однак використовуються із комерційною метою особами, що жодного відношення до комунального підприємства не мають. За викликом касирів громадських вбиралень прибував колишній юрист КП, який надавав для огляду правоустановчі документи на приміщення та довіреності від власників. В одній вбиральні у підземному переході змінено технічні характеристики та організовано громадський туалет, камеру схову та кіоск з продажу квітів. Усі приміщення туалетів визнали речовим доказом і з метою їх збереження накладався арешт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest