Четвер, 30 Травня, 2024
Новини

У Києві співробітники кіберполіції блокували шахрайську діяльність компанії, яка заволоділа грошима громадян, імітуючи операції на міжнародних фінансових ринках. Відео

У Києві блоковано шахрайську діяльність компанії, що імітувала операції на міжнародних фінансових ринках, – кіберполіція.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Кіберполіція встановила, що компанія позиціонувала себе як платформа, яка надає послуги з торгівлі акціями міжнародних компаній. Також для більшого заохочення новачків надавали навчальний матеріал. Для переконливості інвесторів на вебсайті розмістили приклади фіктивних торгів на світових фінансових ринках.

Шахрайська схема виглядала так: вкладники створювали акаунти на вебплатформі та поповнювали депозити. Після цього їхні гроші перераховувалися на криптогаманці компанії.

Крім цього, фігуранти розмістили два call-центри у Києві, зі штатною чисельністю близько 40 осіб. Ці працівники агітували громадян вкладати грошові кошти.

Правоохоронці провели обшук за місцем розташування офісу. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, накопичувачі інформації.

У Києві блоковано шахрайську діяльність компанії, що імітувала операції на міжнародних фінансових ринках, - кіберполіція 01


За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення фігурантам про підозру. Їм загрожує до 12-ти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest