У Києві назвали кількість хімічно небезпечних об’єктів, де є загроза для людей

Люди, які мешкають у зоні можливого ураження, підпадають під небезпеку, попереджають рятувальники.

У Києві функціонує близько двох десятків хімічно небезпечних об’єктів, люди, які проживають поруч, перебувають у зоні потенційного ризику.

Про це в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” розповів командир комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) “Київська служба порятунку” Дмитро Піхало, коментуючи аварію на “Рівнеазоті”.

“У Києві функціонує приблизно 18 хімічно небезпечних об’єктів, на яких здебільшого використовується хлор і аміак. Також є декілька азотних підприємств. Люди, які мешкають у зоні можливого ураження, підпадають під небезпеку. Якщо ви почули сирену, ви маєте зачинитися у себе вдома, увімкнути радіо, телевізор. Можуть їздити спеціальні аварійні служби, такі, як наша, і проводити оповіщення. Якщо щось трапляється, одразу проводиться оповіщення населення. На заводі має функціонувати лабораторія. Якщо щось трапляється, на заводі існує система оповіщення, включаються сирени”, – розповів Піхало.

За словами рятувальника, кияни часто звертаються до них, коли відчувають якийсь хімічний запах.

“У нас багато таких викликів – сваряться сусіді і нашатирем обливають двері. Наша мобільна лабораторія приїжджає, проводить заміри на наявність хімічних речовин”, – пояснив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest