У Києві чоловік викинув собаку з вікна багатоповерхівки, тварина померла

У Солом’янському районі столиці п’яний чоловік викинув з вікна багатоквартирного дому собаку, тварина отримала значні травми й померла.

Про це повідомляє очевидиця інциденту Аліна Нестерова у Facebook

За словами Нестерової, це сталося в нія на суботу на вулиці Генерала Генадія Воробйова 13В. Оточуючі чули скавчання собаки. Тварину викинули з вікна четвертого поверху. При цьому господар відмовлявся віддавати тварину й кричав “Це мій пес, я його виховував, я його і вб’ю!”.

Очевидиця розповіла – щоб нарешті забрати собаку, довелося викликати поліцію. Тварину повезли до клініки, й у дорозі вона померла.

“Ми не встигли врятувати його і надати допомогу. Але ми хочемо, щоб винний отримав своє покарання! Закликаємо всю спільноту, всіх, хто читає цей пост, всі, кого це хвилює… Давайте не дозволимо вбивці уникнути покарання. На даний момент поліція не проводить ніякого розслідування і досі не розподілили справу на дільничного. На мої дзвінки стосовно розподілення, відповідають “зателефонуйте в понеділок”. Так не має бути. Допоможіть нам домогтися справедливості. Поліція має негайно затримати злочинця, вжити до нього заходів. Але замість цього вони просто його відпустили”. – йдеться у повідомленні.

Спочатку це був просто п‘яний гамір, а пізніше всі почули скуління безневинної жертви злочину. Близько першої ночі було…

Опубликовано Alina Nesterova Суббота, 5 июня 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest