Вівторок, 16 Квітня, 2024
Новини

Столиці повернули скандальну ділянку парку на Жмаченка у Дніпровському районі

Рішення про повернення парку на Жмаченка чекали три роки.

У Дніпровському районі Києва ще одна зелена зона здобула статус парку. Йдеться про скандальну земельну ділянку на вулиці Генерала Жмаченка, 20, яку повернули громаді міста, повідомляється на Facebook-сторінці громадської Організації «Парк на Жмаченка».

Зазначається, рішення сесії Київради від 24 вересня 2020 року про розірвання договору оренди земельної ділянки за вказаною адресою, підписав мер Києва Віталій Кличко.

«Цього рішення місцеві жителі домагалися три роки, воно пройшло всі комісії і необхідні узгодження, і, незважаючи на опір сильного лобі забудовника, який планує знищити парк і звести тут висотки, було прийнято більшістю голосів», – сказано на сторінці громадської організації.

Повідомляється, що цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:66:094:0019) тут не передбачає комерційного чи житлового будівництва. У зміні цільового призначення землі забудовнику – «Інтергал-буд» – Київрада відмовила.

Раніше Державна архітектурно-будівельна інспекція України прийняла рішення про видачу дозволу начебто на «завершення будівництва духовно-благодійного комплексу із пристосуванням під багатофункціональний комплекс». Містобудівні умови й обмеження на завершення цього будівництва на вулиці Генерала Жмаченка, 20 ще у червні 2020 року отримала «Помісна церква християн віри євангельської «Християнська Надія». «Духовно-благодійний комплекс» за проектом планувався висотою до 73,5 м (близько 25 поверхів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest