Лучший архитектор Киева — Андрей Меленский

Документальный фильм об истории лучшего архитектора Киева.

История жизни именитого Киевского архитектора, его творения, его влияние на развитие Киева.

Меленский Андрей Иванович (1766 — 1 (13) января 1833) — украинский архитектор русского происхождения. Первый главный архитектор Киева (с июня 1799 по март 1829). Коллежский советник (1816). Ученик итальянского архитектора Джакомо Кваренги.

Укртелефильм 1997.

2 thoughts on “Лучший архитектор Киева — Андрей Меленский

 • 02.11.2020 в 9:18 пп
  Permalink

  Фильм нажаль має у собі багато принципової брехни. Київ — прадавнє місто, де у 1018 році було вже 400 златоверхих церков і вісім великих площ. Киян здавна хрестили у річці Хрещатику і ще у Клові, тому Хрещатик і Хрещатик.
  Кловський монастир був центральним монастирем задовго до хрестових походів.
  Уся «російська історія» — вигадка нищенням реальнох історі Києва і України.
  А що ж нічого не сказано про Памятник Хрещенню киян у річці Хрещатик, який було спочатку встановлено на Хрещатому кургані біля річки Хрещатик? Його ж триалий час приписували Меленському. Той памятник перенесли до Дніпра, а Хрещатий курган і курган Варавви було зрито

 • 02.11.2020 в 9:28 пп
  Permalink

  «Хрещатий ручей» ніколи не впадав у Дніпро. Памтникбуло встановлено в іншому місці. Річка Хрещатик впадала і впадає до Клова і Либеді, тобто тече у зворотньому напрямі.
  Бі більше. Володимир-Булемір був хазарином і ніколи не хрестив Русь, але хрестив своїх хазар у місцеву віру. Так само Ярослав — Ар Аслан теж був хазарином, вони жили у шатрах на Трухановому острові. У 19 сторіччі оккупанти «Романови» сфальшували,вигадали історію і «князів»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Закрепите на Pinterest