Четвер, 30 Травня, 2024
Новини

Розпочався фінальний етап робіт із виготовлення скульптури Архистратига Михаїла. Відео та фото

Скульптори розпочали фінальний етап робіт із виготовлення скульптури Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці.

Про це повідомив мер столиці на своїй сторінці у фейсбук.

Днями створили 3D-модель скульптури зі спеціального «пластиліну» та почали її сканувати. Далі скульптуру будуть частинами виливати з бронзи та з’єднувати їх. А от основа композиції вже готова.

“Встановимо новий фонтан у верхній частині парку «Володимирська гірка», за Михайлівським Золотоверхим собором. Проект був схвалений консультативною радою з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА”, – зазначив Кличко.

Також ві зазначив, що проект – меценатський.

Його замовником виступає комунальне підприємство «Спецжитлофонд». А з меценатською ініціативою долучитися до створення скульптурної композиції фонтану до міської влади звернулася компанія «Лобортас».

Фонтан зі скульптурою Архистратига стане вже другим фонтаном із передбачених проектом реконструкції парку «Володимирська гірка». Перший встановили при виході з парку на пішохідно-велосипедний міст.

“Архистратиг Михаїл є покровителем Києва. Переконаний, новий гарний фонтан із його скульптурою стане ще одним своєрідним оберегом нашого міста і ще одним магнітом для киян і гостей столиці”, – додав мер.

Друзі! Про приємне і красиве:). Скульптори вже розпочали фінальний етап робіт із виготовлення скульптури Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці. Днями створили 3D-модель скульптури зі спеціального «пластиліну» та почали її сканувати. Далі скульптуру будуть частинами виливати з бронзи та з’єднувати їх. А от основа композиції вже готова. Встановимо новий фонтан у верхній частині парку «Володимирська гірка», за Михайлівським Золотоверхим собором. Проект був схвалений консультативною радою з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА. Зазначу, що проект – меценатський. Його замовником виступає комунальне підприємство «Спецжитлофонд». А з меценатською ініціативою долучитися до створення скульптурної композиції фонтану до міської влади звернулася компанія «Лобортас». Фонтан зі скульптурою Архистратига стане вже другим фонтаном із передбачених проектом реконструкції парку «Володимирська гірка». Перший встановили при виході з парку на пішохідно-велосипедний міст. Архистратиг Михаїл є покровителем Києва. Переконаний, новий гарний фонтан із його скульптурою стане ще одним своєрідним оберегом нашого міста і ще одним магнітом для киян і гостей столиці.

Опубликовано Віталій Кличко Суббота, 4 июля 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest