Кличко закликає поліцію розібратися з “втратившими розум” господарями незаконних забудов

Мер Києва Віталій Кличко закликав представників правоохоронних органів долучитися до роботи з активістами і міською владою – щоб усім разом оперативно реагувати на звернення киян щодо можливих незаконних будівництв у столиці.

Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

“Днями в мерії відбулося засідання комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс. У ньому взяли участь представники КМДА, активісти, а також – представники прокуратури та поліції міста Києва. І, переконаний, нам потрібно активізувати роботу комісії з проблем незаконних забудов, – сказав Кличко. – Я цього тижня, разом з поліцією, був на одному з таких об’єктів – Ярославів Вал, історичний центр міста. Забудовник там зовсім втратив розум. – І там, де за документами, мало бути аварійне укріплення будинку, звів нову будівлю – п’ять поверхів під землю. Уявіть! Це не просто нехтування законами – це небезпечно! Там поруч – житлові будинки, дипломатичні представництва. Я закликав представників правоохоронних органів на постійній основі долучитися до роботи з активістами. Щоб ми, всі разом, оперативно реагували на звернення киян щодо можливих незаконних будівництв у столиці. Аби безвідповідальні забудовники розуміли, що в місті треба дотримуватися закону. І що треба поважати киян”, – підкреслив мер Києва.

Разом з тим, Кличко зазначив, що ще один забудовник – «Аркада» – продовжує діяти нахабно та ігноруючи інтереси інвесторів, які вклали кошти в будівництво житла. Так, забудовник досі не подав на розгляд містобудівної ради скоригований проект житлового масиву «Патріотика на Озерах». Зокрема, де буде передбачене зведення соціальної інфраструктури – шкіл, садочків, лікарні.

“А на інших комплексах, де нічого не заважає закінчити будівництво, припинив роботи. І продовжує підбурювати людей, шантажуючи владу. Це неприпустимо! Забудовник зібрав з інвесторів загалом понад 13 млрд грн! І, я вважаю, правоохоронні органи повинні із цим розібратися якнайшвидше!” – підкреслив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest