Неділя, 26 Травня, 2024
ЖиттяНовини

Урни біля зупинок стануть великими і будуть прибиратися 2 рази в день

Влада Києва проведе інвентаризацію зупинкових комплексів з подальшим моніторингом своєчасності прибирання сміття біля них.

Проблема сміття на зупинках громадського транспорту та його своєчасного вивезення вирішувалася сьогодні на нараді під головуванням заступника Київського голови Петра Пантелеєва за участю директора Департаменту міського благоустрою Олексія Кулеби, представників районних державних адміністрацій та переможців інвестиційних конкурсів. Про це повідомляється на сторінці Департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації у фейсбук.


“На сьогодні на території Києва вже функціонує близько 250 таких об’єктів. За відносно невеликий проміжок часу облаштування таких зупинкових комплексів окреслилося коло проблем, характерних для кожного району. Зокрема проблема накопичення сміття та його систематичного прибирання, встановлення павільйонів на тротуарах, що перешкоджає потоку пасажирів і механізованому прибиранню тощо. Ці проблеми заважають комфорту і безпечному пересуванню Києвом, а тому вони є першочерговими”, – наголосив Олексій Кулеба.


В процесі обговорення на нараді вирішили провести інвентаризацію зупинкових комплексів з подальшим моніторингом своєчасності прибирання сміття біля них. За результатами моніторингу визначити найбільш злосних порушників з подальшим вживанням жорстких заходів.

Вирішення проблеми швидкого наповнення урн вбачається у встановленні урн більшого об’єму та їх очищенні двічі на день.


Також Олексій Кулеба наголосив на розробленні графіка оперативної заміни зупинкових комплексів аби уникнути накопичення незаконно встановлених тимчасових споруд на території Києва.


Департаментом економіки та інвестицій і Комунальним підприємством “Київпастранс” з переможцями інвестиційних конкурсів укладені договори “Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest