Після звільнення від незаконних споруд деякі підземні переходи Києва планують перетворити на громадські простори

Перший заступник голови КМДА з питань самоврядних повноважень Олексій Кулеба прозвітував про роботу зі звільнення вулиць від незаконних споруд.

З початку року від незаконних споруд у столиці звільнили 28 підземних переходів, а це майже 3,4 тис кв метрів міського простору. Переходи стали більш комфортними та безпечними для містян.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив перший заступник голови КМДА з питань самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Робота зі звільнення вулиць від незаконних споруд, напевно, зараз найактивніша за весь час. І такий темп влада міста планує тримати й надалі.

“Все життя мешкаю в Києві, мені особисто болить, що краса міста, його чистота, комфорт спотворюються нелегальною торгівлею” – написав Кулеба.

Він зазначив кілька важливих моментів: після демонтажів буквально впродовж доби на локації наводиться лад. Аби не з’являлась стихійна торгівля, підрозділи патрульної поліції разом із Муніципальною вартою, інспекторами благоустрою та представниками райадміністрацій проводять рейди.

“Нині також триває інвентаризація підземних переходів та розробка стратегії більш якісного їх використання з урахуванням сучасної інфраструктури та інклюзивних технологій. Стратегічно важливі для безпеки пішоходів – відремонтуємо, частину переобладнаємо в наземні. На деяких можна організувати громадські простори. В європейських країнах, як один із варіантів, їх застосовують для зберігання велосипедів та компактного електротранспорту. Буду вдячний за будь-які ідеї, пропозиції по використанню звільнених площ підземних переходів для потреб громади”, – додав заступник мера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest