Понеділок, 19 Лютого, 2024
Новини

Пам’ятник поліцейському, який відкрили у день народження очільника поліції Київщини та нібито схожий на нього закрили наметом – соцмережі

Бронзовий пам‘ятник, схожий на начальника ГУНП Київщини Андрія Нєбитова і який відкрили за його участі на його ж день народження, після розголосу поліція чомусь закрила наметом.

Про це повідомляють фейсбук сторінка STOP MyCop: контроль поліції та Сергій Стерненко у фейсбук.

20 серпня 2021 року біля будівлі Головного управління Національної поліції в Київській області по вул. Володимирська, 15 було відкрито пам’ятник поліцейському. Відкриття відбувалось за участі очільника поліції Київщини та представників КОДА та КОР.

Фото – Відділ комунікації ГУНП в Київській області 

У соцмережі зазначили, що відкриття відбулося у день народження голови поліції Київської області Андрія Нєбитова та схожість пам‘ятник з іменинником.

“Учора був день народження начальника київської поліції Андрія Нєбитова. Ну день народження і хай собі – скажете ви? Але якось так збіглося, що в цей день відкрили двометровий бронзовий пам’ятник поліцейському-захиснику, у якому багато народу бачить схожість з іменинником) Пам’ятник відкрили не на День поліції, а саме на днюшку начальника, ніякого тематичного свята вчора взагалі не було)” – зазначили у STOP MyCop: контроль поліції.

Фото – STOP MyCop: контроль поліції.

Вже 21 серпня за невідомих причин скульптуру закрили наметом.

“Скандальний пам’ятник поліцейському, який собі на днюху відкрив начальник поліції Київщини Нєбитов, скромно прикрили наметиком. Ваші версії, що це за спецоперація?” – питає TOP MyCop: контроль поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest