Вівторок, 20 Лютого, 2024
Новини

У Києві відкрили пам’ятник поліцейському. Відео

Двометровий “Бронзовий капітан” знаходиться на Володимирській вулиці.

20 серпня, з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України, очільник поліції Київщини за участі представників КОДА та КОР у серці столиці відкрили унікальний пам’ятник на честь діючих поліцейських, які захищають життя, права і свободи громадян та охороняють державу під гаслом «Служити та захищати!». 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Київської області 

На виробництво пам’ятникам пішло майже 180 кілограмів бронзи, його висота складає майже 2 метри.

У своїй промові Андрій Нєбитов зазначив, що цей пам’ятник є справжнім прообразом багатьох тисяч правоохоронців, які віддано несуть службу та захищають українців від злочинних посягань.  

«Я впевнений, що «Захисник» стане символом патріотизму, мужності, самовідданості та буде взірцем незламності для поліцейських та символом захищеності для громадян» – зазначив очільник поліції Київщини. 

Унікальність цього пам’ятника полягає у тому, що він зведений на честь саме діючих офіцерів поліції. 

“Бронзовий капітан  – це втілення багатьох тисяч правоохоронців, які віддано служать українському народові”, – додав Андрій Нєбитов.   

Очільник поліції Київщини вручив подяки автору пам’ятника Даниілу Ровенчину та директору ливарні, де був зроблений пам’ятник Ігорю Давидову. Крім того, подарунок отримав найменший учасник заходів, хрещеник поліції Київщини Богдан Уніченко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest