Четвер, 13 Червня, 2024
Новини

Один з вандалів на Алеї художників вже прибирає туристичні об’єкти та вулиці Києва. Відео

На три тижні – щонайменше по три години щодня, хлопець залучений до громадських робіт.

Про це розповів на своїй сторінці у фейсбук мер Києва Віталій Кличко.

Друзі! Пам’ятаєте вандала, який в ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників? Поліція затримала молодика та ще кількох його “сподвижників” оперативно. А я тоді сказав, що наполягатиму, аби тих, у кого “сверблять” руки псувати міське майно, залучали до громадських робіт на користь міста. І от вам результат! – зазначив мер.

Наш 20-річний “недогерой”, родом з Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом. На три тижні – щонайменше по три години щодня, хлопець залучений до громадських робіт. Він уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру “Жовтень”; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву.

https://www.facebook.com/merkieva/videos/2245175335791629/

Я вважаю, що це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва! Треба цінувати і берегти красу міста, в якому ми живемо і яке любимо! – зауважив голова міста.

Вандали які пошкодили LED- підсвітку у перилах оновленої Алеї художників потрапили на камери. Відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest