Неділя, 26 Листопада, 2023
Історія КиєваНовини

На території КПІ відкрили новий сквер та памʼятник

У Києві відкрили новий тематичний сквер.

На території Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського відкрили сквер Авіації та скульптурну композицію, присвячену авіаторам КПІ. До реалізації проєкту долучилися столичні меценати і студенти закладу.

Про це повідомляє КПІ ім. Ігоря Сікорського у Facebook.

Саме в КПІ народжувалась історія світової авіації й понад 100 років тому тут випробовували перші літальні апарати Сікорський, Корольов, Калінін.

Тепер на цьому історичному місці – сквер Піонерів Авіації та скульптура на честь тих, хто стояв біля витоків сучасного українського авіабудування.

“Молодий студент-інженер у сквері на території КПІ є уособленням науковців-авіаторів, які вчилися й працювали в Київській політехніці, подарувавши світові свої винаходи та розробки: гелікоптери, літаки, бомбардувальники й винищувачі”, – зазначають в КПІ.

Фото: facebook.com/ntuu.kpi
Фото: facebook.com/ntuu.kpi

Відомо, що над створенням скверу працювали понад три роки. Частину робіт виконували студенти КПІ. Ключовою у сквері стала скульптура молодого авіатора. За словами творців проєкту, вона має надихати студентів КПІ на нові розробки та відкриття.

До реалізації проєкту долучилися столичні меценати, зокрема і колишні студенти КПІ.

Фото: facebook.com/ntuu.kpi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest