Четвер, 7 Грудня, 2023
Новини

На місці заводу на “Либідській” у Києві збудують житловий комплекс

На місці “Київського електротранспортного заводу”, що поблизу метро “Либідська” у Києві, планують звести 9 житлових багатоповерхівок з паркінгом, багатофункціональним комплексом та школою на 990 місць.

Про це повідомляє сайт “Наші гроші” з посиланням на дані сайту Держархбудінспекції

ПАТ «Київський електротранспортний завод» у лютому зареєстрував повідомлення про початок підготовчих робіт з реконструкції будівель по вул. Велика Васильківська, 143/2 у Печерському районі Києва. Про це свідчать дані офіційного сайту ДАБІ.

Реконструкція полягає у будівництві на ділянці площею 5,33 га по вул. Великій Васильківській, 143/2 дев’яти багатоповерхових житлових будівель з паркінгом, багатофункціональним комплексом та загальноосвітньої школи на 990 учнівських місць.

Вказана ділянка є промисловою зоною, де будівництво житла заборонене відповідно до Генерального плану столиці. З початку 1900-х на цій ділянці був завод з ремонту та виготовлення вагонів, тролейбусів і трамваїв.

Житлова забудова цієї території стала можливою завдяки ухваленому 19 грудня 2019 року Київрадою рішення, яким було затверджено Детальний план території в районі вулиць Великої Васильківської, Академіка Філатова, Анрі Барбюса, Тверської та бульвару Дружби народів у Печерському районі м. Києва.

У вказаному ДПТ зазначили, що «на даний час ділянка …не використовується за призначенням як промислова територія, а також має негативний вплив на прилеглу житлову забудову». І врахували «інвестиційні наміри» «Київського електротранспортного заводу» від лютого 2019 року, який запропонував забудувати вказану промзону житловим комплексом.

Замовником будівництва є ПАТ «Київський електротранспортний завод», а підрядником – ТОВ «Канбуд», співзасновником якого є колишній перший заступник голови КМДА Віталія Кличка Ігор Ніконов.

Кінцевим бенефіціарним власником ПАТ «Київський електротранспортний завод» є Марія Антонова, власник істотної участі – Роман Дідух.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest