На Львівській площі начебто готуються знести унікальну трамвайну диспетчерську

Її було збудовано у 1982-му за індивідуальним проектом.

На Львівській площі у Києві (Шевченківський район) готуються знести трамвайну диспетчерську. Навколо об’єкта вже поставили паркан, повідомляє спільнота ukrainianmodernism в Instagram.

Скріншот зі сторінки ukrainianmodernism в Instagram

Власником будівлі є ТОВ «Діолен», яке приватизувало будівлю у 2009 році. Будівельники начебто повідомили активістам, що диспетчерську готуються демонтувати.

«Трамвайну диспетчерську збудували за індивідуальним проектом в 1982 році. З того часу вона стала перлиною модернізму Києва та невід’ємною частиною архітектурного ансамблю Львівської площі» — йдеться у повідомленні.

Скріншот зі сторінки ukrainianmodernism в Instagram

За даними ukrainianmodernism, в реєстрі ДАБІ вказано, що готується реконструкція: за документами об’єкт можуть як перебудувати, знищивши автентичну архітектуру, так і взагалі знести.

Також повідомляється, що біля паркану немає паспорта робіт та невідомо, чи є картка на порушення благоустрою. З власником будівлі активістам зв’язатися поки не вдається.

«Шановні панове власники, виходьте на зв’язок, та прокоментуйте, будь ласка, ситуацію. І від всієї громади Києва – не демонтуйте будівлю. Вона в прекрасному стані, достатньо лише відреставрувати — і здобути шану киян (та численних іноземців поціновувачів архітектури)» — йдеться у повідомленні.

Згідно з даними з відкритих джерел, бенефіціарними власниками ТОВ «Діолен» є Антоніна Сліпченко, Сергій Варяниця та Владислав Романенко.

Скріншот зі сторінки ukrainianmodernism в Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest