“Монстра на Подолі” не буде! – Верещук

Державна архітектурно-будівельна інспекція відмовила у прийнятті в експлуатацію житлово-офісного комплексу за адресою: Нижній Вал, 27-29.

Про на своїй сторінці у фейсбук повідомила кандидат у мери Києва Ірина Верещук.

“Вчора Державна архітектурно-будівельна інспекція відмовила у прийнятті в експлуатацію житлово-офісного комплексу за адресою: Нижній Вал, 27-29. Таке позитивне для Києва рішення стало можливим завдяки реформі ДАБІ, яку ініціювали Президент та Уряд. Міська влада має захищати історію та красу Києва, а не приймати участь в її знищенні. Ми і надалі будемо боротись з незаконним будівництвом. А громада Києва нам в цьому допоможе!” – зазначила у дописі Верещук.

“Монстра на Подолі” не буде! Вчора Державна архітектурно-будівельна інспекція відмовила у прийнятті в експлуатацію…

Geplaatst door Ірина Верещук op Vrijdag 14 augustus 2020

One thought on ““Монстра на Подолі” не буде! – Верещук

  • 17.08.2020 о 9:32 am
    Permalink

    Пока одни воевали ,другие пришли отбирать единственное жилье их детей!Вперед ,Ирочка !В 2014,когда настоящие ушли воевать,под дом привели ряженых в балаклавах .Я спросила -а зачем вы пришли – дивчина сотнику пообещала по 100гр за то каждого.Все! Приехали .Сейчас неточно одного известного блогера процитюю-они не против воров на Майданы выходят ,а просто потому ,что им воровать не дают !Браво,Ирина!Там 190 инвесторов !Особенно у вдов и сирот!Хотя ,судя по вашей биографии-не впервые раз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest