Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

Місто розглядає питання викупу земельної ділянки біля парку Малишка у приватного власника, аби не допустити будівництва ТРЦ – КМДА

Департамент міського благоустрою КМДА видав припис на демонтаж паркану навколо резонансного об’єкту будівництва у парку імені Андрія Малишка у Дніпровському районі.

Паркан встановила компанія-землекористувач спочатку під виглядом «благоустрою території», а в подальшому вивісила будівельний паспорт на будівництво на Броварському проспекті багатофункціонального центру. Про це повідомив радник Київського міського голови, співголова Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва, Володимир Бондаренко.

Про це повідомляє сайт КМДА.

За його словами, Комісія наразі розглядає питання викупу цієї земельної ділянки для суспільних потреб, а саме: розширення парку імені Андрія Малишка.

«По проспекту Броварському в Дніпровському районі міста Києва за дорученням Віталія Кличка Департаментом міського благоустрою Київської міської державної адміністрації анульовано контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою 2014 року», – зазначив Володимир Бондаренко.

За його словами, натомість видано припис на демонтаж паркану у парку. У разі відмови компанії-землекористувача, демонтаж може бути здійснено силами комунального підприємства «Київблагоустрій» після спливу 3-денного строку.

У той же час, Володимир Бондаренко засудив залучення невідомих молодиків спортивної статури для протистояння із мешканцями.

«Хочу зазначити, що будь-яка забудова, яка розпочиналась із протистояння з мешканцями – не завершувалась нічим позитивним для забудовника», – зазначив він.

Радник Київського міського голови нагадав, що Київська міська рада продала зазначену земельну ділянку площею 0,49 га у приватну власність 2009 року. У 2010 році земельна ділянка двічі змінювала власників.

Напередодні Кияни вийшли на протест проти будівництва ТРЦ біля парку Малишка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest