Міська влада вирішила здати частину площ Житнього ринку в оренду приватним власникам

Наразі будівля ринку потребує капітальної реконструкції.

Місто ухвалило рішення здати частину площ Житнього ринку, який є комунальним майном, в оренду приватним власникам. Але за умови, що на першому поверсі залишиться традиційний продуктовий ринок, облаштований за сучасними умовами. Про це заявили у Департаменті підприємництва та розвитку промисловості, пише сайт КМДА.

В Департаменті підкреслили, що Житній ринок на Подолі – один із найстаріших ринків столиці. Нинішнє його приміщення було збудоване у 1980 році. І сьогодні, після понад 40 років експлуатації, потребує капітальної реконструкції.

«Головна вимога до орендаря – на першому поверсі Житнього ринку має працювати ринок для традиційної торгівлі продуктами харчування. Мають бути облаштовані сучасні та комфортні для покупців і підприємців торговельні місця. Друга важлива річ – потенційний орендар буде визначений через аукціон Prozorro за принципом найбільшої ставки, яка поповнить бюджет столиці. Крім того, задача орендаря – залучити інвестиції на реконструкцію приміщення ринку», – зазначили в Департаменті підприємництва та розвитку промисловості.

У КМДА нагадали, що до комунальної власності міста належать сьогодні такі столичні ринки: Володимирський, Бессарабський та Житній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest