Четвер, 7 Грудня, 2023
Новини

Метро на Троєщину можна запустити до 2024 року – Мінфін

Першу ділянку метро на мікрорайон Троєщина у Києві можливо запустити до 2024 року.

Про це повідомив заступник міністра фінансів Олександр Кава в програмі “Неофіційна розмова” на телеканалі “Дім”

“Якщо міська влада працюватиме, Мінфін їм допоможе в цьому. Думаю, що до 2024 року є всі шанси запустити першу пускову ділянку… Зараз це не фантастика, якщо міська влада дійсно буде докладати зусиль”.

Кава зазначив, що раніше головною перешкодою для будівництва метро на Троєщину була відсутність Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

Зараз, за ​​його словами, будівництво основної частини моста вже майже завершене, і міська влада має змогу починати будувати лівобережні і правобережні підходи до моста.

Заступник міністра фінансів підкреслив, що в конструкції моста вже побудовані три станції метро: “Суднобудівна” на Рибальському півострові; станція “Труханів острів” на однойменному острові і станція “Затока Десенка”. 

Перша пускова ділянка передбачає ще одну станцію на лівому березі (“Райдужна”) і дві на правому – “Подільська” з пересадкою на нині діючу станцію імені Тараса Шевченка і “Глибочицька” або за іншим  варіантом “Татарська” з пересадкою на станцію метро “Лук’янівська”.

Кава підкреслив, що як заступник міністра фінансів готовий допомогти київській владі залучити фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Він також додав, що в Мінфіні “вже попередньо вели переговори з заступниками Віталія Кличка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest