Субота, 6 Липня, 2024
Новини

Київські відпочивальники врятували дельфінятко у Миколаївській області. Відео

На Кінбурнській косі знайшли дельфінятко Азовки, яке намагалося викинутися на берег.

Про порятунок дельфіня написав в Facebook київський фотограф Олександр Заклецький, який відпочиває з друзями на Кінбурнській косі.

На Кінбурнській косі знайшли дельфінятко Азовки, яке намагалося викинутися на берег. Після консультації з Павлом Гольдіним було вирішено перенести його на морський бік та випустити. Дельфіненя пішло в море”, – написав Олександр.

Порятунок дельфінятка Азовки. На Кінбурнській косі знайшли дельфінятка Азовки яке намагалося викинутися на берег. Після консультації з Павлом Гольдіним було вирішено перенести дельфінятко на морську сторону та випустити. Дельфіня пішло в море.

Опубликовано Alex Zakletsky Суббота, 12 июня 2021 г.

Як розповів Олександр в ефірі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”, під час зйомок одного проекту фотограф відправився на Кінбурнську косу, згодом до нього приєдналися його друзі. Вони почали спостерігати за маленьким дельфіненям з мамою. Дитинча різко викинуло на берег.

Туристи відразу зателефонували фахівцю, зоологу Павлу Гольдіну, який порадив спершу відштовхнути дельфіненя від берега і подивитиcя – як він далі буде себе поводити. Проте ситуація незмінилася – дитинча знову викинуло на берег.

І потім, після консультації з Павлом Гольдіним, відпочивальники вирішили перенести його на морський бік та випустити.

Максимально м`яко, лагідно ми взяли дельфіненя і відпустили його в море”, – розповів Олександр.

Туристи додали, що були на локації ще день і вечір та дитинча вже не бачили. Тому, ймовірно, воно повернулося до мами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest