Четвер, 11 Липня, 2024
Новини

Київ готовий виділити з резервного фонду 30 мільйонів гривень для вирішення житлової проблеми людей, в будинку яких стався вибух

Влада столиці готова виділити з резервного фонду міста 30 мільйонів гривень для вирішення житлової проблеми людей, в будинку яких стався вибух.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Я сьогодні зранку був на нараді у прем»єр-міністра і запропонував варіант, як ми можемо допомогти постраждалим мешканцям. – Половину коштів на житло для них може надати місто. А половину – виділити уряд. Київ готовий виділити з резервного фонду 30 мільйонів гривень для вирішення житлової проблеми людей, в будинку яких стався вибух. Прем’єр пообіцяв розглянути можливість допомоги від держави», – сказав Кличко.

Він повідомив, що в результаті вибуху в столичній багатоповерхівці троє людей загинули, доля ще двох киян залишається невідомою.

«Рятувальники вже добу працюють на місці трагедії. Розбирають завали, шукають людей, які могли там залишитися. На всіх поверхах будівлі встановили укріплюючі балки, аби будинок не обвалився. Також фахівці обстежують сусідні будинки. Щоб визначити, в якому вони стані і чи безпечні для проживання, – сказав Кличко. – Я був на місці події і вдень, і вчора ввечері. Хочу зазначити, що місто надає необхідну допомогу всім постраждалим мешканцям. В інтернат на Харківському шосе вже переселили 56 мешканців будинку, де стався вибух. Їх забезпечили харчуванням, медикаментами та всім необхідним», – зазначив Віталій Кличко.

Також «Укрзалізниця», багато співробітників якої мешкають у цьому будинку, надала номери в готелях. Частина людей вирішили пожити у родичів чи знайомих.

«Також повідомлю, що місто цього тижня надасть матеріальну допомогу постраждалим мешканцям. Та допомогу родичам загиблих, – сказав мер. – Я вдячний і киянам, які відгукнулися та прийшли на місце події з готовністю допомогти постраждалим», – підкреслив Віталій Кличко.

Також мер висловив співчуття родинам і близьким загиблих внаслідок вибуху у будинку на Позняках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest