Четвер, 29 Лютого, 2024
Новини

Кличко заявив, що буде висуватися на вибори мера столиці від своєї партії УДАР

Кличко про партію мерів: Я є лідером політичної сили “УДАР” і висуватимусь в мери від своєї політичної сили та поведу команду на місцеві вибори.

Мер Києва Віталій Кличко висуватиметься в мери Києва від своєї політичної сили, а також поведе команду на місцеві вибори, зокрема, в Київраду. Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

“Я багато років є лідером політичної сили «УДАР», що завжди боролась і відстоювала демократичні європейські цінності. І, як уже говорив, висуватимусь в мери від своєї політичної сили. А також поведу команду на місцеві вибори, зокрема, – в Київраду, – сказав Кличко. – Так, ми спілкуємося щодо співпраці демократичних сил з різними політиками і з різними партіями. Ми в команді зважували всі можливі варіанти і ухвалили рішення йти своєю політсилою. Якщо кияни знову довірять мені бути мером і реалізовувати їх очікування, – я переконаний, мені потрібно спиратися на команду, з якою я буду втілювати зміни в столиці”, – сказав Кличко.

Він зауважив, що є головою Асоціації міст України і завжди відстоював і буде відстоювати інтереси місцевого самоврядування.

“А те, що там хтось говорить, ніби я хотів бути головнішим і таке інше – повна нісенітниця. Мені вистачає регалій і титулів. Іще раз зауважу: заради захисту інтересів громадян, місцевого самоврядування, ми будемо готові співпрацювати з усіма демократичними силами, які діятимуть за правилами і порядно”, – наголосив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest