Середа, 29 Травня, 2024
ЖиттяНовини

Киянин створює малюнки зі своїх бігових маршрутів вулицями Києва

Бігун з Києва перетворює маршрути своїх пробіжок в незвичайні зображення на карті міста.

Бігун з Києва Всеволод Севастьянов перетворює маршрути своїх пробіжок в незвичайні зображення на карті міста. Так, минулого тижня він створив свій наймасштабніший і деталізований маршрут на карті Києва у вигляді слона. За словами самого автора, на реалізацію своєї ідеї йому знадобилося пробігти майже 15 км вулицями столичної Русанівки та Березняків.

“З початком карантину стало зрозуміло, що все бігові заходи будуть скасовані або перейдуть в онлайн формат. І щоб не втрачати власну мотивацію до занять бігом і виникла ідея проекту #CreativeRunDvizh. Родзинка його в тому – щоб перетворювати бігові маршрути в авторські малюнки. Основна ж мета полягає в тому, щоб урізноманітнити щоденні пробіжки та надихнути однодумців на нові спортивні досягнення”, – коментує 29-річний Всеволод.

Спортивному хобі автора трохи більше року, але за цей невеликий період часу він створив понад 20 різних маршрутів на вулицях Києва в рамках свого проекту. Починав з простих форм, а зараз малюнки стали більш масштабними й деталізованими, наприклад, “жираф”, “дракон”, “ворон” або “динозавр” центральними вулицями міста.

“Кожен малюнок має своє унікальне місце, заради якого іноді потрібно їхати в інший район міста або навіть берег. Київ – місто з унікальним плануванням вулиць, що дозволяє надихатися і вигадувати щось незвичайне і нове. Так в центрі міста можна знайти цікаві звивисті вулиці й провулочки, а на лівому березі все буде набагато стриманіше і геометрично правильно”, – розповів нам творець бігового проекту #CreativeRunDvizh.

Як ми дізналися, на створення бігових малюнків Всеволода надихнув американець Ленні Моган, який «намалював» портрет Фріди Кало на вулицях Сан-Франциско. Першим же малюнком в колекції українського бігуна став “автомобіль”, який він пробіг дворами Русанівки.

“У планах у мене і далі розвивати свій проект. І, звичайно, дуже приємно, коли хлопці-бігуни з інших міст нашої країни приєднуються до цього досить нового, але вже набираючого популярності формату. Мені надсилають карти зі своїми малюнками з таких міст, як Миколаїв, Маріуполь, Житомир та інших місць”, – зізнається Всеволод Севастьянов

Фото – Всеволод Севастьянов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest