Субота, 6 Липня, 2024
Новини

Киянам почали надходити штрафи за несвоєчасно сплачений податок на майно

ДПС Києва надсилає штрафи за податок на майно, навіть якщо він був вчасно сплачений.

Киянину Юрію нещодавно прийшов «лист щастя». Йому був нарахований штраф за несвоєчасно сплачений до бюджету податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Хоча, за його твердженням, податок був сплачений вчасно. Працівники відділу адміністрування податку на нерухоме майно ГУ ДПС у м.Києві провели камеральну перевірку на базі даних інформаційної системи «ІТС» «Податковий облік» та нарахували йому 20% штрафу від суми податку, якій він сплатив. Для підтвердження своєчасності сплати він офіційно, ще раніше, надав відповідні банківські квитанції. Але їх не врахували без будь яких пояснень.

 «Працівники відділу в телефонній розмові розповіли що таких Киян багато і вони не можуть досконально вирішувати проблеми кожного та спираються на свою електронну інформаційну базу, хоча часу на написання акту зі штрафами у них вистачає», – зазначив Юрій.

Надалі він планує оскаржувати дії податківців, витрачаючи свій час та нерви.

Якщо своєчасно сплатити це не є гарантією що ваш платіж буде зарахований та внесений до електронної бази. Тому краще раз на два роки перевіряти сплату зазначеного податку у своєму кабінеті або проводити звіряння з працівниками податкової з отриманням відповідного акту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest