Середа, 19 Червня, 2024
Новини

Кличко провалив обіцянку повністю реконструювати 7 дитячих садків у 2019 році

Мер Києва Віталій Кличко не виконав обіцянку провести повну реконструкцію семи дитячих садків в 2019 році.

Таку обіцянку міський голова давав 7 лютого, нагадує «Слово і Діло».

«Цьогоріч ми запланували виділити рекордну суму коштів на освіту – 17,9 млрд грн. Це майже третина столичного бюджету. Бюджетом, за рахунок освітньої державної субвенції, планується підвищити зарплату освітянам – на понад 20%. Цьогоріч ми плануємо будівництво з нуля – у Святошинському районі, і повну реконструкцію 7 дитячих садків і 5 шкіл. Тобто це будуть фактично нові садки і школи», – говорив Кличко.

У середині грудня в міській адміністрації «Слово і Діло» повідомили, що в 2019 році відремонтували садок №593 в Оболонському районі. Також до кінця року планують завершити реконструкцію дитячих садків №652 і №345 в Дарницькому районі. Отже, реконструкцію 7 садочків не провели, і Кличко свою обіцянку провалив.

Також «Слово і діло» зазначає, що в цьому році Віталій Кличко виконав 24 обіцянки. Серед успіхів столичного мера в цьому році: заміна 130 км зношених тепломереж, скорочення кількості незаконних МАФів та відкриття мосту від Володимирської гірки до Арки Дружби народів. Але й провалені дуже вагомі обіцянки. Наприклад, цьогоріч не відкрили автомобільний рух Подільсько-Воскресенським мостом, перенесли на 2020-й. Також укотре Кличко не виконав обіцянку реконструювати стадіон «Старт»: обіцяв відкрити цьогоріч, але роботи почнуться тільки в березні.

Джерело – «Слово і Діло»

Pin It on Pinterest