Прощаємося з одним з кращих мерів України: Кличко прибув на похорони Кернеса

Мер Києва Віталій Кличко приїхав на похорон Геннадія Кернеса і виголосив прощальну промову.

Про це розповів журналістам мер Києва Віталій Кличко після церемонії прощання з Геннадієм Кернесом, повідомляє Київmedia.

«Це був мер міста, який міг багатьом показати приклад місцевого самоврядування … Хтось неоднозначно до нього ставився, але більшість харків’ян показали, як вони ставляться до мера, який набрав чималу кількість голосів», – сказав Кличко.

Віталій Кличко вважає Генадія Кернеса одним із найдосвідченіших градоначальників, про що свідчить порядок в Харкові і це приклад для інших.

Фото – НВ.

«Я пам’ятаю, як багато разів ми сперечалися стосовно того, хто побудує найкращі центри адміністративних послуг – Київ чи Харків. Таке собі змагання, хто зможе надати найкращий сервіс для жителів наших міст. Це хороші речі, які мають бути між мерами», – додав мер Києва.

Мер Харкова Геннадій Кернес помер у ніч проти 17 грудня через ускладнення коронавірусної хвороби. Похорон відбувається сьогодні, 23 грудня. Відспівували Кернеса у Благовіщенському соборі. Церемонія прощання відбувалася в театрі опери та балету ім. М. Лисенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest