Фарфор-фаянс. Історії легендарних магазинів Києва

З історії легендарних магазинів Києва – Магазин “Фарфор-фаянс”.

Знаходився за адресою: вул. Хрещатик, 34.

Серед культових магазинів минулого на Хрещатику – магазин кераміки «Фарфор-Фаянс» за адресою Хрещатик, 34, який був відкритий ще в довоєнні часи.

1941.09.21. Черга поблизу. Вітрини магазину “Фарфор-фаянс-скло” закриті щитами, встановленими в дні оборони для захисту вторинного скла від ударної хвилі при вибухах авіабомб. Фото: photohistory.kiev.ua 

“Фарфор-фаянс” завжди був улюбленим жіночим магазином. Киянки і гості міста шикувалися в черги за сервізом “Мадонна”, аналогічний якому нібито стояв ще на обідньому столі цариці Катерини.

На його вітрини частенько дивилися як на виставку, придбані там сервізи вважалися найкращими подарунками на свята.

У 2006 році столиця втратила довгожителя торгівлі, і нині на місці “Фарфору-фаянсу” вже інший магазин. Але до сих пір можна випадково наштовхнутися на рекламу віджилого магазину в інтернеті або старих журналах, що в магазині “Фарфор-фаянс” пропонується гідний вибір посуду для справжніх чоловічих напоїв – оригінальні пивні керамічні кружки. Навіть коли вибір посуду став доступний в багатьох магазинах, фарфоровий довгожитель на Хрещатику не втратила своїх покупців. Часто оригінальні чашки або сервізи можна було купити лише там. Багато заходили в магазин на екскурсію – помилуватися на гарний посуд і придивитися до новинок.

По темі

Легендарні магазини Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest