Четвер, 29 Лютого, 2024
ЇжаНовиниНовини партнерів

Доставка їжі TARANTINO family: бонусна програма, акції в закладах і нарахування балів

Дізнайтеся, як замовити доставку Тарантіно і які бонуси ви можете отримати. Так само читайте все про акції мережі ресторанів.

Частиною сім’ї Тарантіно є безліч найрізноманітніших ресторанів, кожен з яких має свої неповторні родзинки. Всі вони одночасно є унікальними і в той же час схожі завдяки прекрасній якості та обслуговуванню.

Мережа цих закладів відома своїм клієнтам завдяки безлічю всіляких бонусних програм і акцій. Сьогодні ми розповімо вам практично про кожну з них.

Незважаючи на те, що Тарантіно об’єднує величезна кількість ресторанів і брендів, всіх їх об’єднує єдина служба доставки і бонусна програма.

До речі, щоб взяти участь в бонусної програмі, потрібно лише перейти на офіційний сайт Тарантіно, пройти там реєстрацію, погодитися з усіма умовами, і з наступного вашого замовлення ви стаєте учасником бонусної програми і отримуєте бали за кожне ваше замовлення. Саме ними ви зможете оплачувати наступні ваші замовлення. Але, чек замовлення повинен бути більше 150 гривень, і ви можете оплатити лише половину замовлення балами.

Для клієнтів ж відкривається прекрасна можливість з одного сайту і завдяки одній службі доставки замовляти різні страви з безліч ресторанів, які спеціалізуються конкретною світовою, або європейською кухнею. Наприклад, Рукола – італійська кухня, Хачапурі і вино – грузинська, Папа Джон – піцерія, Синдикат займається виключно американською кухнею.

Тобто, на до одному сайті у вас є величезний вибір з більш, ніж 10 різних меню, в кожному з яких є безліч позицій і прекрасний асортимент, як страв, так і напоїв.

Доставка їжі можлива на будь-яку адресу Києва і в найближчу від міста округу. Вона абсолютно безкоштовна, якщо сума вашого замовлення перевищує 150 гривень. До речі, саме така сума дає вам можливість скористатися спеціальною бонусною програмою.

Відзначимо, що одним з найважливіших бонусів від Тарантіно можна назвати те, що при реєстрації на сайті ви починаєте отримувати Кешбек з абсолютно кожного замовлення. Після першого ви відразу ж отримуєте бонус у вигляді 50 балів, які потім можна витратити на наступне замовлення. Кожен бал дорівнює одній гривні. Ви повинні знати, що використовувати їх ви можете тільки якщо замовлення коштує понад 150 грн. І оплатити бонусами ви зможете не більше, ніж 50% суми.

Так само є спеціальні бонусні програми для тих, хто любить харчуватися в ресторанах і тих, хто вважає за краще замовляти їжу додому. Про них ви можете дізнатися на сайті Тарантіно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest