Понеділок, 24 Червня, 2024
Новини

Для новорічної вистави у Сирецькому парку шукають казкових героїв

У Сирецькому парку до новорічних світ планують поставити сімейну казку-феєрію “Вартові Нового Року”. Учасником може стати кожен бажаючий.

Про це повідомляє сайт: vechirniy.kyiv.ua

“Ми завжди відзначалися у Сирецькому парку тим,що не боялися і робили нові й унікальні “паркові проєкти”, наприклад : паркове дитяче євробачення, перша паркова театральна постановка “Маленького принца” і так далі. Сьогодніми пропонуємо стати частиною незвичайного проєкту – постановки новорічної сімейної казки-феєрії “Вартові Нового Року, – зазначають органзіатори. – Вже є написаний і адаптований для парку сценарій; це мікс різних казкових героїв, але всі вони – рідні, знайомі, улюблені. Учасників чекають робота з професійними постановниками, які мають неймовірний досвід,в тому числі роботи на найкращих майданчиках країни і з відомими українськими зірками;

незабутньо проведений час та новорічний настрій, який розпочнеться і триватиме задовго до нового року”.

Учасником може стати кожен: родина, сусіди, друзі, без спеціальної підготовки чи навиків. Розраховують на тих, хто не вміє професійно грати, але має бажання якісно провести час, отримати новий досвід, вийти за рамки особистої зони комфорту. Вік учасників – від 7 років. Участь безкоштовна.

Прем’єра відбудеться на Головній Сцені Сирецького парку.

Зареєструватися та обрати бажану роль можна за посиланням

Цьогоріч через карантинні обмеження не буде масшабного святкування на Софійській площі, натомість киянам облаштують новий новорічний маршрут.

Марія Катаєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest