Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

Дівчина, яка втратила родину в будинку на Позняках, встигла в останній момент вискочити на сходи. Фото

Зараз Настя живе у подруги і відновлює документи.

Родина 18-річної Насті Недашковської, яка одна з усієї родини вижила під час вибуху газу у Києві на Позняках, жила на шостому поверсі, а вибух стався на сьомому. Про це розповідають друзі та близькі дівчини, які активно допомагають постраждалій, повідомляє сайт ТСН.

Сама Настя спілкуватись про трагедію не готова, вона зараз живе у подруги. Розповідь про деталі трагедії, зокрема, публікують в групі допомоги дівчині, яку організували близькі.

“Вибух стався на сьомому поверсі, коли стався вибух, вся її сім’я була в квартирі: сама Настя перебувала у ванній, мама була на кухні, тато і брат в різних кімнатах. Насті на голову почала кришитися стеля, потім вона почала падати, вона почула крик мами, але вона не змогла пройти до неї, відразу побігла на сходи, мешканці кажуть, що вони чітко бачили, як газ йшов прямим потоком, утворилися завали. Вона встигла вибігти з ванної, але залишилася без одягу і будь-яких особистих речей, телефон так само залишився там. У неї багато подряпин, рана на грудях, і рани на ногах, особливо серйозних травм та переломів, дякувати Богу, немає”, – діляться близькі постраждалої.

Про Настю розповідають, що вона гарно вчилась у школі – закінчила гімназію з поглибленим вивченням англійської мови і поступила минулої осені на перший курс до Національного інституту харчових технологій. Батько працював машиністом на “Укрзалізниці”, брат – був кухарем в елітному столичному закладі, мали кішку та папугу. Птаха працівники ДСНС змогли врятувати.

Дівчині нині доводиться починати життя з нуля. Їй допомагають родичі, хрещені, друзі, батьки колишніх однокласників взялись за створення фонду допомоги Насті. У своєму фотоблозі дівчина опублікувала фото з найдорожчими людьми, життя яких забрала трагедія. І підписала світлини короткими фразами: “Дякую за все, мамо”, “Дякую за все, тату”, “Спочивай з миром. Ти назавжди залишишся найкращим братом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest