Бізнесмен жорстко відповів, що до забудови на Хрещатику

Архітектурний об’єкт, що будується у Києві на Хрещатику навпроти будівлі КМДА, матиме висотність 8 метрів.

Відповідну позицію у своєму Facebook висловив бізнесмен Юрій Бродський, коментуючи “істерику”, що розгорнулася довкола нього, – повідомляє сайт Оbozrevatel.

“Істерика пов’язана з тим, що ми нібито будуємо хмарочос між будинками… я вам усім відповідаю зразу, хто хоче піаритися на цій темі, не вийде, і роздути скандал теж не вийде!” – наголосив Бродський.

Разом із тим, він повідомив про деталі будівництва, зокрема, дотримання обмежень Департаменту Культурної Спадщини.

“Все дуже просто, наш об’єкт буде мати висотність 8 метрів, зараз те, що всі бачать, має 5 метрів, тобто воно буде вищим на 3 метри, це обмеження, які у нас від Департаменту Культурної Спадщини та Департаменту архітектури, тому перестаньте писати маячню!” – зазначив бізнесмен.

За його словами, довгий час вказане місце походило на смітник і він має намір зробити так, щоб було гарно, “щоб не було соромно перед дітьми, оскільки воно – перлина”.

“Мало того, фасад, це те, до чого ми дуже трепетно ставимося і консультуємося з відомими архітекторами і, повірте, буде цукерочка!” – додав Бродський.

Крім того, він нагадав, що Київ – місто фонтанів, отож, якщо міська влада дасть дозвіл, то він з’явиться і перед цим об’єктом.

“А активісти, які судяться з нами, хочу Вам відразу прокоментувати, нікому квартири я купувати не збираюся і гроші давати теж!” – підсумував бізнесмен.

Раніше низка українських ЗМІ опублікувала матеріал про згаданий об’єкт на Хрещатику. У ньому йдеться, що ” навпроти будівлі КМДА з’явиться торгово-розважальний центр як мінімум на чотири поверхи”.

Крім того, видання повідомило, що проти цих планів нібито протестували жителі сусіднього будинку, який є частиною архітектурного ансамблю вулиці, стверджуючи, що під час першого спорудження цього павільйону ресторатори захопили їх прибудинкову терасу, а нове будівництво ще і наглухо закриє їм вікна.

Хочу прокомментировать эту истерику которая развернулась вокруг объекта на Крещатике который принадлежит моей семья!!…

Опубликовано Юрой Бродским Среда, 15 апреля 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest