Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

Біля усіх храмів Києва на Великдень виставлять поліцію

На Великдень поблизу 179 храмів Києва будуть чергуватимуть поліцейські та нацгвардійці, щоб не допустити порушення карантину.

Про це повідомляє  поліції Києва.

Для підтримання правопорядку буде залучена достатня кількість поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. Вони чергуватимуть поблизу 179 культових споруд, розташованих на території столиці, та заступлять на службу біля цих об’єктів з вечора напередодні великого релігійного свята. Пріоритетним завданням поліцейських під час запланованих заходів буде профілактична робота з вірянами та контроль за дотриманням громадянами карантинних обмежень.

Перед відзначенням свята Світлого Христового Воскресіння столичні правоохоронці зустрілись з представниками церков та священнослужителями різних релігійних організацій. Поліцейські наголосили на дотриманні вимог чинного законодавства щодо запобігання поширення на території України інфекції COVID-19, а також мирного проведення заходів.

Як зазначив т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у м. Києві Олександр Пивовар, упродовж 18 та 19 квітня 2020 року в 179 релігійних спорудах міста будуть проходити богослужіння з нагоди святкування Великодня, але у зв’язку з карантином, без прихожан:

«Поліцейські патрулюватимуть територію поблизу церков та храмів, аби підтримати правопорядок і попередити можливі порушення протиепідемічних заборон. Крім того, працівники поліції діалогу будуть проводити активну превентивну роботу, наголошуючи громадянам на необхідності свідомого дотримання правил карантинних обмежень з метою зниження ризику поширення коронавірусу. Сподіваюся, що всі з порозумінням будуть ставитися до встановлених заборон і нам вдасться на належному рівні забезпечити громадський порядок та не допустити грубих порушень. Бережіть себе, своїх близьких, рідних та не наражайте їх на небезпеку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest