Неділя, 26 Листопада, 2023
ЖиттяНовини

Біля фабрики Roshen на Деміївській площі відкрили громадський простір з фонтанами та світловим шоу. Фото

Новий громадський простір біля Roshen в Києві.

Видання The Village Україна показало новий громадський простір з фонтанами та світловим шоу який відкрили на Деміївській площі, поблизу фабрики Roshen. Це частина комплексного проєкту реконструкції й благоустрою території Roshen, який почали ще у 2014 році. Проєкт також включає ковзанку (її відкрили взимку 2019-го, вона за фабрикою).

Новий простір розташований навпроти фасаду Roshen Plaza й, окрім фонтанів, містить зону для відпочинку під покрівлею. Вона поглиблена й від проспекту Науки відгороджена скляним бар’єром. Доступ до неї вільний. Громадський простір з’єднають з метро підземним переходом, який відремонтують і розмалюють муралами.

Площа сухого фонтану – 1 000 м². Понад 100 струменів, між якими облаштували проходи, можуть підійматись у висоту на три метри. Зараз зона з фонтанами працює в тестовому режимі. З 29 серпня її відкриють офіційно та запустять світломузичне шоу, яке готує французьке бюро художників звуку та світла Les Eclaireurs. Будуть денні та вечірні шоу, а також мапінг-шоу від Front Pictures, яке щовечора будуть відтворювати на фасаді Roshen Plaza.

Концепцію простору розробляла французька агенція In Situ, адаптувало його київське архітектурне бюро AER.

Фото – Александр Дмитрук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest