Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

Біля Батьківщини-матері вперше за 30 років оновили виставку воєнної техніки

До експозиції у Парку Вічної Слави додали зразки бойової техніки й озброєння, які використовуються у воєнних діях на Сході України.

Експозицію вирішили змінити вперше за 30 років, повідомили у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

«Відтепер на майданчику бойової техніки біля Московської брами ви можете побачити зразки бойової техніки й озброєння, які використовуються у воєнних діях на Сході України, та шушпанцери, обладнані волонтерами для потреб української армії», – зазначила адміністрація Меморіального комплексу.

Заміну експозиції пояснили тим, що музей прагне змінюватися і йти в ногу з часом, оновлювати експозиції та проводити актуальні виставкові проєкти. Але робити це непросто – вага окремих експонатів вимірюється тоннами. Допомогли оновити експозицію у Міністерстві оборони України, котре надало рідкісну техніку – військові тягачі та підйомний 150-тонний кран «GROVE». Таких в Україні всього два!

«Вперше за 30 років ми наважилися зрушити бойові машини зі звичних місць для того, щоб оновити локації на майданчиках бойової техніки. Відвідувачі Меморіалу та команда Музею кілька днів із захопленням спостерігала, як важелезні танки, артустановки та бронемашини пересувають землею та повітрям величезний підйомний кран, який, як виявилося, унікальний!», – зазначають в адміністрації музею.

Оновлювати виставлену військову техніку допомогли військовослужбовці військових частин А3160 і А3358, які прибули з Чернігівської та Житомирської областей. Оновлену виставку воєнної техніки можна вже переглядати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest